Ludzie ze SleeterConu 2015

image

Zespół AccountingWEB uczestniczył w tym tygodniu w konferencji SleeterCon 2015 w Las Vegas i spotkaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Zamiast dawać uczestnikom typowe konferencyjne drobiazgi, takie jak markowe piłeczki antystresowe czy podstawki pod iPhone'a, postanowiliśmy poszukać bardziej przemyślanej wymiany. Sfotografowaliśmy chętnych uczestników i poprosiliśmy ich o podzielenie się swoimi mądrościami, które pomogą zainspirować CPA w nadchodzącym roku.

Oto portrety wspaniałych ludzi, którzy wzięli udział w SleeterCon 2015.

Kliknij na polaroidy, aby zobaczyć zdjęcia w pełnym rozmiarze. Podziel się swoimi inspiracjami dla CPA w praktyce, publikując je w komentarzach poniżej.


"Słuchaj tego, co Twoi klienci mówią Ci o sobie. Maya Angelou powiedziała, że jeśli ktoś mówi Ci coś o sobie, to zazwyczaj jest to prawda".


"Uwielbiam cytat 'zawsze rób to, czego się boisz', którego autorem jest Ralph Waldo Emerson. Próbujemy wdrożyć i przyjąć technologię i jest to przerażające, ale teraz jest czas, aby zrobić to, czego się boimy."


"Powinienem po prostu powiedzieć coś o AccountingWEB".

"Nie MUSISZ powiedzieć czegoś o AccountingWEB, ale jeśli chcesz powiedzieć coś naprawdę miłego, nie będę cię powstrzymywać".

"Będę miły i powiem, że AccountingWEB jest moim ulubionym miejscem w sprawach księgowości. To dobry początek."

"Podoba mi się."


"Bardzo ważne jest odwiedzanie wszystkich stoisk [na tego typu imprezach], aby sprawdzić wszystkie dobre programy, które pomogą Ci w budowaniu Twojej praktyki. Należy też brać udział w jak największej liczbie zajęć. Ja na każdych zajęciach czegoś się nauczyłem".


"Trwa rewolucja w zakresie rozwiązań internetowych dla CPA, a Sleeter jest drzwiami do niej".


"Co powiedziałabyś CPA, aby pomóc im zainspirować się w nadchodzącym roku?".

"Rób to, co kochasz, kochaj to, co robisz. Zawsze pytam moich klientów: "Gdybyś miał teraz wygrać na loterii, co byś zrobił?". A jeśli odpowiedzią jest to, co robisz teraz...".

"To jesteś we właściwym zawodzie".


"Edukacja nigdy się nie kończy".


"Korzystaj z chmury. Robimy wiele pokazów dla CPA i wielu księgowych nie rozumie jeszcze, czym jest chmura. Boją się jej. Technologia ta pomoże im rozwinąć praktykę i pomoże w rozwoju ich klientów".


"Magia i siła liczb".


"Odważni, dynamiczni i podejmujący ryzyko ludzie rzadko są ignorowani".


"Projektowanie modelu biznesowego to strategiczna umiejętność, która zapewni przewagę konkurencyjną właścicielowi firmy, który ją opanuje".


"Nie wiedziałem, czego nie wiedziałem.
""Czy teraz już to wiesz?
""Tak! Nie byłem tam od czterech lat i pomyślałem: "Ciekawe, czy coś

się zmieniło..."


"Co się zmieniło?


"


"
Tylko możliwości CRM i automatyzacja. Po prostu nie miałem pojęcia. Wszystko, co robię, to praca".